Rozhovor č.2.

8. února 2008 v 21:49 |  Olsenky
Jaké jsou dvě blíženecké hvězdy ve všední den? Jak tráví volný čas? Co rády jedí? Jakou poslouchají hudbu? Mary-Kate a Ashley odpovídají na naše otázky.
Mary-Kate a Ashley se narodily 13. června 1986 ve městě Sherman Oaks ve Spojených státech. Ashley je o dvě minuty starší. Obě jsou si velmi podobné, mají ale rozdílné povahy. Ashley je zosobněním klidu. Je citlivá a k ostatním lidem vnímavá, právě proto studuje psychologii. Mary-Kate je naopak spontánní, někdy docela divoká. Miluje sport. Místo studií se rozhodla pro herecký kurz. Sestry Olsenovy se v televizi poprvé objevily, už když jim bylo devět měsíců. Zahrály si tehdy v seriálu "Plný dům". Všechny okouzlily, už v takhle raném věku. Rychle dosáhly popularity a náklonnosti fanoušků. Dnes mají na kontě účinkování ve více než 20 filmech a seriálech. Staly se z nich hrdinky knížek, vystupují v různých televizních pořadech. Společně vedou také obchod s oblečením a kosmetikou pro dospívající. Jsou v současné době zkrátka na vrcholu!
Jste opravdovými hvězdami. Určitě nemáte moc volného času, prozraďte nám, jak vypadá váš všední den
. Mary-Kate: U nás se pořád něco děje. Každý den je naprosto jiný. Mám vyhrazené dny, kdy se věnuji obchodu. Musím spoustu věcí zařídit, mám hodně schůzek, čekají mě návštěvy a konference. K tomu chodím na castingy, mám domluvené focení, pročítám si scénáře. Navštěvuji také kurzy pro herce, abych se zdokonalovala. A když už mám všechno vyřízené, jdu na jógu. Jak se najde nějaká volná chvilka, scházím se s kamarády a přáteli nebo se dívám na filmy. Ashley: Studuji, takže se snažím nezanedbávat školní povinnosti. Celou svou energii věnuji učení. Ve škole mám spoustu předmětů, což znamená také spoustu domácích úkolů, které mně, stejně jako všem ostatním, zabírají spoustu času.
Určitě si také najdete čas na své koníčky. O co se zajímáte?
Mary-Kate: Jsem vášnivá fotografka. Hrozně ráda kreslím a skicuju - to je fakt moc příjemné. Taky, jak jsem se už zmínila, se věnuji józe. Ashley: Miluji návštěvy muzeí a nejrůznějších výstav moderního umění. Mám ráda obrazy i sochy. Kromě toho, že cvičím jógu, se také zajímám o golf.
Každá dívka má, co se týká oblečení, nějakou posedlost. Jakou máte vy? Co nosíte nejraději?
Mary-Kate: Jasně že mám! Šílím po kabelkách a botách. Ashley: Moc se mi líbí bižuterie a vintage oblečení. (poznámka redakce - značkové věci, které vypadají jako z druhé ruky)
Naše čtenářky by o vás věděly nejradši úplně všechno. Řekněte, co nejraději jíte?
Mary-Kate: Miluji sushi. Mám dokonce své oblíbené - jmenují se "tuna" a "tataki". Snad nejlepší sushi dělají v restauraci Nobu Next Door v New Yorku. Kromě toho mám taky ráda všechny možné saláty. Ashley: Mým oblíbeným jídlem je také sushi, ale podle mého je umí nejlíp udělat v restauraci Hamasaku v Los Angeles. Tamější kuchaři jsou opravdovými mistry v balení sushi.
Obě jste herečky. Koho považujete za nejlepšího herce, nebo alespoň, kdo je vaším favoritem?
Ashley: Vince Vaughn, protože snad nikdo není tak zábavný, jako je on. Obdivuji Gwyneth Paltrow za její nenapodobitelný styl a umění rozhodnout se pro správnou věc ve správnou chvíli. Mary-Kate: Mám moc ráda herce Joaquina Phoenixe, který hrál v mém milovaném filmu "Návrat do ráje". Měla jsem příležitost si hrát se Siennou Miller ve filmu "Factory Girl". Sienna byla prostě úchvatná.
Jakou posloucháte hudbu? Máte nějaké oblíbené zpěváky nebo kapely
? Mary-Kate: Mám radši drsnější rockovou hudbu. Nejčastěji poslouchám The Killers, Jamese Blunta, U2 nebo Oasis. Ashley: Mám ráda starší věci, zajímavě zní nahrávky Van Morrisona, The Doors, Rolling Stones, Crosby, Stills a Nash z černých vinilových desek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama