Únor 2008

Autogramy Olsenek

28. února 2008 v 20:54 | *Hannushka* |  Olsenky
Autográmky

!!Fotečky z akce!!

21. února 2008 v 21:21 | *Hannushka* |  Olsenky
...Mary-Kate...

21.2.

21. února 2008 v 16:26
-Kámošku,voláme přes icq xD
-Píšu si a volá...Tedy On-Line xD
-16:24
-Ted právě nic,ale jdu se napít xD
-Bohužel ne..

20.2.

20. února 2008 v 21:43
-dvd
-Už vypínám
-21:43
-Tak pozdě už nejím xD
-Nene,radši počítač xD

Chyby ve filmu:Jeden den v New Yorku

20. února 2008 v 21:39 Olsenky

New Yourk Minute

Tady se můžeš podívat, jaké spodní prádlo měla ve filmu Mary-Kate! Není to náhodou ,,Jeden den v New Yourku"? Tak jakpak je možné, že Roxy (Mary-Kate) měla zelené kalhotky a když padala do odpodkového kontejnéru, tak měla bílé kalhotky...
Roxy (Mary-Kate) byla v županu a když se převlékl ze županu, tak měla podprsenku...
Tady Jane (Ashley) má pokaždé jinak umazanou blůzu...


Když ségry řídili taxík měly volant s potahem, pak měli obyčejný černý volant a potom byl zase k vidění volant s potahem...
Jak je možné, že limuzína měla nejdříve průhledná okna a pak kouřová...?


Jednou vlasy za uchem, pak vlasy do obličeje a pak znova za uchem???


Když pes vyletěl z okna, byl aspoň metr od okna a přitom dopadl těsně pod okno, kde byl naštěstí chodníček....


Zdroj:www.mka.olsenky.sblog.cz

19.2.

20. února 2008 v 14:47
Copak tedˇ dělám?? xD
-Nííc
-Off-line
-14:47
-Právě jsem dojedla boloňské špagety ...Hm..Mňáám xD
-Čekám na Zoufalé manželky..

Když se nudíte,není co řešit xD

13. února 2008 v 23:28
Nekopíruj!!

Mary-Kate a náramek

10. února 2008 v 15:18 Olsenky
Náramek Mary-Kate
Nosí ho všude:-D
P.S.Prosím nekopírovat,kdyžtak napište zdroj

Olsenky chtějí být jiné!!!..

9. února 2008 v 22:14 Olsenky
Olsenky přiznávají komplex dvojčat!!!
Mary-Kate a Ashley Olsen jsou dvě krásné sestry,které dokáží vyprodat kina,jakmile se rozhodnou natočit nový film.Mají tisíce fanoušků,miliony dolarů,vlastní několik firem a u nohou jim ,,leží" zástupy ctitelů..Prostě samá radost-žádná starost!Ale pohodička je jen znánlivá.Dvojčata totiž nedávno přiznala,že se odmala trápí svou stoprocentní podobou,která jim ničí jejich seběvědomí a nedovoluje jim,aby byly samy sebou.Proto se sestry snaží co nejvíce lišit!Barví si vlasy,mění kontaktní barevné čočky,Mary-Kate dokonce uvažuje o operativním zákroku,který by ji přidal pár centimetrů navíc.Chodí zásadně jinak oblékané,vyznávají jiné módní styly,jinak se líčí a snaží se mít úplně odlišné vzdělání.Přesto to nestačí.Když jim ale kdosi navrhl,aby se od sebe odstěhovaly a žily zvlášť,dvojčata návrh s hněvem smetla ze stolu.Být spolu je sice ničí,ale bez sebe si to prostě neumí představit.
Co myslíte? Je to pravda? Protože jak já je z fotek znám oblékali se stejně a nesnažili se být odlišné! A Tak se mi taky líbili! ..................


Kytička

9. února 2008 v 11:27 Me To You

Didl obrázky

9. února 2008 v 11:20

Pejsek Mary-Kate

9. února 2008 v 11:15 Olsenky
Pejsánek Mary-Kate :-* Krásnýýýýýý
Lucy

!!Napiš Olsenkám!!

9. února 2008 v 11:11 Olsenky
Chceš napsat Olsenkám??
Napiš jim na tyhle adresy!!
Mary-Kate and Ashley Olsen
Thorne and Company
1801 Century Park East
12th Floor
Los Angeles
CA 90067
USA
Dualstar
Dualstar Publications
C/O Thorne and Company
1801 Century Park East
Los Angeles
CA 90067
USA
Warner Bros
Warner Bros Studios
4010 West Olive Avenue
Burbank, CA

Deset let s Olsenkama

8. února 2008 v 21:55 | *Hannushka* |  Olsenky

Rozhovor č.2.

8. února 2008 v 21:49 Olsenky
Jaké jsou dvě blíženecké hvězdy ve všední den? Jak tráví volný čas? Co rády jedí? Jakou poslouchají hudbu? Mary-Kate a Ashley odpovídají na naše otázky.
Mary-Kate a Ashley se narodily 13. června 1986 ve městě Sherman Oaks ve Spojených státech. Ashley je o dvě minuty starší. Obě jsou si velmi podobné, mají ale rozdílné povahy. Ashley je zosobněním klidu. Je citlivá a k ostatním lidem vnímavá, právě proto studuje psychologii. Mary-Kate je naopak spontánní, někdy docela divoká. Miluje sport. Místo studií se rozhodla pro herecký kurz. Sestry Olsenovy se v televizi poprvé objevily, už když jim bylo devět měsíců. Zahrály si tehdy v seriálu "Plný dům". Všechny okouzlily, už v takhle raném věku. Rychle dosáhly popularity a náklonnosti fanoušků. Dnes mají na kontě účinkování ve více než 20 filmech a seriálech. Staly se z nich hrdinky knížek, vystupují v různých televizních pořadech. Společně vedou také obchod s oblečením a kosmetikou pro dospívající. Jsou v současné době zkrátka na vrcholu!
Jste opravdovými hvězdami. Určitě nemáte moc volného času, prozraďte nám, jak vypadá váš všední den
. Mary-Kate: U nás se pořád něco děje. Každý den je naprosto jiný. Mám vyhrazené dny, kdy se věnuji obchodu. Musím spoustu věcí zařídit, mám hodně schůzek, čekají mě návštěvy a konference. K tomu chodím na castingy, mám domluvené focení, pročítám si scénáře. Navštěvuji také kurzy pro herce, abych se zdokonalovala. A když už mám všechno vyřízené, jdu na jógu. Jak se najde nějaká volná chvilka, scházím se s kamarády a přáteli nebo se dívám na filmy. Ashley: Studuji, takže se snažím nezanedbávat školní povinnosti. Celou svou energii věnuji učení. Ve škole mám spoustu předmětů, což znamená také spoustu domácích úkolů, které mně, stejně jako všem ostatním, zabírají spoustu času.
Určitě si také najdete čas na své koníčky. O co se zajímáte?
Mary-Kate: Jsem vášnivá fotografka. Hrozně ráda kreslím a skicuju - to je fakt moc příjemné. Taky, jak jsem se už zmínila, se věnuji józe. Ashley: Miluji návštěvy muzeí a nejrůznějších výstav moderního umění. Mám ráda obrazy i sochy. Kromě toho, že cvičím jógu, se také zajímám o golf.
Každá dívka má, co se týká oblečení, nějakou posedlost. Jakou máte vy? Co nosíte nejraději?
Mary-Kate: Jasně že mám! Šílím po kabelkách a botách. Ashley: Moc se mi líbí bižuterie a vintage oblečení. (poznámka redakce - značkové věci, které vypadají jako z druhé ruky)
Naše čtenářky by o vás věděly nejradši úplně všechno. Řekněte, co nejraději jíte?
Mary-Kate: Miluji sushi. Mám dokonce své oblíbené - jmenují se "tuna" a "tataki". Snad nejlepší sushi dělají v restauraci Nobu Next Door v New Yorku. Kromě toho mám taky ráda všechny možné saláty. Ashley: Mým oblíbeným jídlem je také sushi, ale podle mého je umí nejlíp udělat v restauraci Hamasaku v Los Angeles. Tamější kuchaři jsou opravdovými mistry v balení sushi.
Obě jste herečky. Koho považujete za nejlepšího herce, nebo alespoň, kdo je vaším favoritem?
Ashley: Vince Vaughn, protože snad nikdo není tak zábavný, jako je on. Obdivuji Gwyneth Paltrow za její nenapodobitelný styl a umění rozhodnout se pro správnou věc ve správnou chvíli. Mary-Kate: Mám moc ráda herce Joaquina Phoenixe, který hrál v mém milovaném filmu "Návrat do ráje". Měla jsem příležitost si hrát se Siennou Miller ve filmu "Factory Girl". Sienna byla prostě úchvatná.
Jakou posloucháte hudbu? Máte nějaké oblíbené zpěváky nebo kapely
? Mary-Kate: Mám radši drsnější rockovou hudbu. Nejčastěji poslouchám The Killers, Jamese Blunta, U2 nebo Oasis. Ashley: Mám ráda starší věci, zajímavě zní nahrávky Van Morrisona, The Doors, Rolling Stones, Crosby, Stills a Nash z černých vinilových desek.

Bankovky

8. února 2008 v 21:45 Olsenky

!!Novinky!!

8. února 2008 v 18:21 Olsenky
:-(Mary-Kate drží smutek:-(
Herečka Mary-Kate Olsenová se snaží zapomenout na smrt svého přítele Heathe Ledgera na divokých alkoholových večírcích.
Mary-Kate Olsen (21) se těžko smiřuje se smrtí milence Heathe Ledgera (+).
"Heath byl přítel. Jeho smrt vnímám jako tragickou životní ztrátu. Jsem teď v myšlenkách s jeho rodinou, která po jeho smrti prožívá těžké chvíle," nechala se slyšet jedna ze slavných dvojčat Olsenových.
Mary-Kate měla s Heathem intimní poměr. Byla také mezi prvními, kteří se o tragické události dozvěděli. V úterý 22. ledna našla Ledgerovo již studené tělo jeho osobní masérka v jeho bytě
v New Yorku.
Aby se vyhnula mediálnímu humbuku, zavolala z hercova mobilního telefonu celkem třikrát poslednímu volajícímu, jímž byla právě Mary-Kate. Ta se zrovna nenacházela ve městě, a tak na místo tragédie poslala ochranku ze svého nedalekého newyorského bytu. Až poté byla přivolána policie.
Olsen a Ledger se poznali v létě v roce 2006. Přestože se od té doby pravidelně stýkali a poslední tři měsíce se vídali prakticky denně, svůj vztah nikdy ­veřejně nepřiznali. Snad také proto, že herec neměl ještě stále dořešený vztah s bývalou snoubenkou Michelle Williams (27), jež mu porodila dceru Matildu (2).
Mary-Kate si vyšla do společnosti až týden po smrti svého milého. Pod dohledem ochranky navštívila newyorský podnik Pianos, kde podle očitých svědků zapíjela svůj žal.
Herečka Mary-Kate Olsenová se snaží zapomenout na smrt svého přítele Heathe Ledgera na divokých alkoholových večírcích.Chudák,umřel..

Obrázky Olsenek

1. února 2008 v 11:57 Olsenky

Něco o Mary-Kate

1. února 2008 v 11:32 Olsenky
Datum narození:
13.06.1986
Místo narození:
Sherman Oaks, Kalifornie, USA
Barva očí: modro/zelená
Barva vlasů: blond(momentálně obarvena na hnědo)
Povaha: tichá
Sbírá: svíčky
Hobby: jízda na koni,jóga,kino
Oblíbené oblečení: džíny,pohodlný top a kabelka
Oblíbený účes: koňský ohon
Oblíbené zvíře: kůň
Oblíbené jídlo: pizza
Oblíbené piti: džus
Oblíbené barvy: kaštanově hnědá a modrá
Cíl do budoucna: ,,Pokud nebudu hrát,chtěla bych profesionálně závodit na koních."
Čím chce být:žokejkou
Oblíbený sport:fotbal,kicbox
Nesnáší:květák,cibule,čokoláda
Miluje:Toma Cruise
Ráda mlsá:jahodovou zmrzlinu
Co ji baví:kamarádi
Nejneoblíbenější předmět:matematika