Rozhovor č.1

31. ledna 2008 v 19:52 |  Olsenky
Je pravda, že nemáte rády, když jste označovány jako Olsenovic dvojčata?
Ashley: To je něco, co přišlo, myslím, okolo našich 10 let - už nás nenazývejte "Olsen twins", ale našimi křestními jmény. Domnívám se, že s tím začal Premiere magazine.
Mary-Kate: Jenom si prostě myslíme, že jsme dvě osobnosti - a chtěly bychom být tak také známy.

Vzhledem k tomu, jak jste mega-úspěšné, jsem udivená, že cítíte potřebu navštěvovat vysokou školu. To je pro vás vzdělání tak důležité?
Mary-Kate: Během střední jsem neměli přípustnou možnost vlastní volby. A řekla bych, že to je to, co potřebujete, když jste na střední a dospíváte. Takže já cítím, že vysoká je náš čas, kdy opravdu můžeme zkoušet všechny ostatní věci, které chceme.

Rozčilují vás drby?
Ashley: Lidé si napíšou co chtějí. Nezkoušíme číst ty dobré ani ty špatné. Jednou jsi příliš tlustá, pak zase moc hubená a lidé si prostě napíšou,co si myslí a co se jim zrovna hodí.

Když cestujete po světě, abyste natáčely filmy, stýská se vám po rodině?
Mary-Kate&Ashley: Někdy za námi naši sourozenci nebo táta s mamkou přijedou. Hodně cestujeme. Někdy sourozenci nemohou přijet, protože musí zůstat doma kvůli škole. A ano, samozřejmě se nám po nich stýská, když jsme pryč.

Díky tomu, že jste dvojčata a trávíte spolu hodně času, zjistily jste, že hrajete nebo přemýšlíte stejně?
Mary-Kate: V podstatě jsme nejlepší přátelé, ale neříkáme nic v tu samou chvíli. Rozhodně máme rozdílné identity. Když nás poznáte, zjistíte, že jsme zcela odlišné.
Ashley: Někdy, když se podíváme jedna na druhou, víme, co si ta druhá myslí. Nemůžeme jedna k druhé mluvit skrze naše mozky, naší mysl nebo tak něco, ale někdy prostě víme, co si ta druhá myslí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama