Leden 2008

Rozhovor č.1

31. ledna 2008 v 19:52 Olsenky
Je pravda, že nemáte rády, když jste označovány jako Olsenovic dvojčata?
Ashley: To je něco, co přišlo, myslím, okolo našich 10 let - už nás nenazývejte "Olsen twins", ale našimi křestními jmény. Domnívám se, že s tím začal Premiere magazine.
Mary-Kate: Jenom si prostě myslíme, že jsme dvě osobnosti - a chtěly bychom být tak také známy.

Vzhledem k tomu, jak jste mega-úspěšné, jsem udivená, že cítíte potřebu navštěvovat vysokou školu. To je pro vás vzdělání tak důležité?
Mary-Kate: Během střední jsem neměli přípustnou možnost vlastní volby. A řekla bych, že to je to, co potřebujete, když jste na střední a dospíváte. Takže já cítím, že vysoká je náš čas, kdy opravdu můžeme zkoušet všechny ostatní věci, které chceme.

Rozčilují vás drby?
Ashley: Lidé si napíšou co chtějí. Nezkoušíme číst ty dobré ani ty špatné. Jednou jsi příliš tlustá, pak zase moc hubená a lidé si prostě napíšou,co si myslí a co se jim zrovna hodí.

Když cestujete po světě, abyste natáčely filmy, stýská se vám po rodině?
Mary-Kate&Ashley: Někdy za námi naši sourozenci nebo táta s mamkou přijedou. Hodně cestujeme. Někdy sourozenci nemohou přijet, protože musí zůstat doma kvůli škole. A ano, samozřejmě se nám po nich stýská, když jsme pryč.

Díky tomu, že jste dvojčata a trávíte spolu hodně času, zjistily jste, že hrajete nebo přemýšlíte stejně?
Mary-Kate: V podstatě jsme nejlepší přátelé, ale neříkáme nic v tu samou chvíli. Rozhodně máme rozdílné identity. Když nás poznáte, zjistíte, že jsme zcela odlišné.
Ashley: Někdy, když se podíváme jedna na druhou, víme, co si ta druhá myslí. Nemůžeme jedna k druhé mluvit skrze naše mozky, naší mysl nebo tak něco, ale někdy prostě víme, co si ta druhá myslí.